ZO® SKIN HEALTH CIRCLE

16-й Міжнародний конгрес естетичної та антивікової медицини

Під науковим керівництвом Всевсітнього товариства міждисциплінарної антивікової медицини (WOSIAM) 5-7 квітня 2018 року відбудеться конференція, що включатиме в себе інтерактивну, стимулюючу та мультидисциплінарну програму і забезпечить ідеальний форум для генерування ідей, навчання, обміну досвідом, ініціювання інтенсивних дискусій та розширення можливостей мережі.  

БЕЗПЕКА ПАЦІЄНТІВ, яка є пріорітетом номер один і основою наших пацієнтів, буде головною темою конференції.

Щорічно ця надзвичайно очікувана подія залучає понад 10 000 учасників з більш ніж 120 країн світу. Понад 300 провідних міжнародних компаній демонструють свої виставкові стенди, що допоможуть відкрити для себе найновіші продукти, технології та послуги.

<p">СПІКЕРИ ZO SKIN HEALTH

RACHAEL ECKEL

Лікар дерматолог-косметолог

Завершила навчання естетичної медицини з відзнакою у всесвітньо відомих закладах як у США, так і в Європі, включаючи Гарвардський і Оксфордський університети. Вона глобально визнана провідним лідером у галузі громадської думки та віртуозом в нехірургічному омолоджуванні обличчя. Д-р Еккель продовжує активно залучатись до наукового аудиту, досліджень та розробки новітніх продуктів і технологій.

NABIL FAKIH

Пластичний хірург

Він є одним із провідних хірургів у Лівані та визнаний світовим експертом в області пластичної та реконструктивної хірургії обличчя. Спеціалізуючись на операціях черепно-лицевої хірургії та пластичній хірургії обличчя, його методи відбивають сучасні технології для покращення обличчя, створюючи природні та гармонійні результати. Д-р Набіл є віце-президентом іспанського товариства пластичної хірургії обличчя, а також визнаним членом Європейської академії пластичної хірургії обличчя та Європейської асоціації черепно-лицевої хірургії.

Команда ZO Skin Health з України також буде присутня. Чекаємо від них подробиць та вражень.