ZO® SKIN HEALTH CIRCLE

Skin Health Circle

ZO Skin Health Circle є основою і рушійною філософією компанії ZO Skin Health, Inc. Доктор Обаджі представив ZO Skin Health Circle з метою проілюструвати свою інноваційну концепцію, щоб допомогти лікарям забезпечити пацієнтів перевіреними комплексними продуктами для догляду за шкірою, а також протоколами, спрямованими на створення і підтримання здорової шкіри.

ZO Skin Health Circle являє собою повну лінійку продуктів, в якій Лікування (Therapeutic), Підтримка (Maintenance), Щоденний Догляд (Daily Skincare) та Профілактика (Prevention) мають за головну мету здоров'я шкіри. Продукти ZO засновані на останніх досягненнях в області технологій терапії шкіри з особливими протоколами для надання комплексних і безперервних рішень для здоров'я шкіри всіх типів, незалежно від статі та віку пацієнта.

Багато хто з наших партнерів лікарів підтримують філософію ZO Skin Health Circle і використовують весь спектр ZO® Skin Health і ZO® Medical products для досягнення найкращих результатів здоров'я шкіри для своїх пацієнтів.

- Терапевтичні (Therapeutic) продукти надаються медичними фахівцями охорони здоров‘я, які використовують рецептурні продукти та унікальні протоколи для корекції захворювань шкіри ззовні та зсередини.

- Підтримка (Maintenance) призначена для запобігання повторення існуючих проблем шкіри, зберігаючи шкіру сильною, здоровою та молодшою.

- Щоденний Догляд (Daily Skincare) – це ефективні щоденні рішення для сприяння клітинному функціонуванню і досягненню здорового вигляду шкіри.

- Профілактика (Prevention) максимально зменшує пошкодження від УФ-випромінювання, запобігає пошкодженню ДНК та захищає шкіру від агресорів зовнішнього середовища, поліпшуючи загальний стан здоров'я шкіри.

 

Про ZO Skin Health, Inc.

ZO Skin Health, Inc. розробляє і доставляє інноваційні косметичні рішення, які дають найкращі результати здоров'я шкіри в усьому світі. Використовуючи передові досягнення науки і великий клінічний досвід доктора Зейна Обаджі в створенні процедур і режимів для здорової шкіри, ZO Skin Health, Inc. надає комплексні програми по догляду за шкірою для лікарів і їхніх пацієнтів. В результаті, продукти ZO® доступні для покупки виключно через обраних уповноважених лікарів, що знаходяться в США. Це дозволяє пацієнтам досягати безпечних та ефективних результатів, а також мати постійно здорову шкіру, незалежно від їх віку або індивідуального стану шкіри.

Лікарі, уповноваженні ZO®, можуть надати рекомендації продукту і допомогти вам досягти безпечних та ефективних результатів.

Щоб купити продукти ZO® онлайн, вам буде запропоновано вибрати лікаря, уповноваженого ZO®, розташованого неподалік від вас, для оформлення покупки.

ZO® не буде передавати цю інформацію вашому лікарю, уповноваженому ZO®, без вашої згоди.