ZO® SKIN HEALTH CIRCLE

Професіоналам

Під керівництвом доктора Зейна Обаджі, ZO Skin Health, Inc. розробила широкий спектр лікувальних процедур для всіх пацієнтів, незалежно від стану шкіри, віку, статі чи етнічної приналежності. На основі останніх досягнень в області технології терапії шкіри – унікальних системи достави, біоінженерних комплексів і ексклюзивних рецептур – продукти и протоколи домогають лікарям забезпечувати тривалий догляд за шкірою для всіх типів шкіри, незалежно від статі і віку.

 

Інноваційна Наука для Здорової Шкіри

Компанія ZO Skin Health, Inc. визначила нові біо-інженерні комплекси та рослинні компоненти стовбурових клітин, антиоксиданти для того, щоб створити унікальні композиції в мульти-терапевтичних системах доставки, не доступні до цих пір.

 

Оптимізовані для лікування широкого спектру гострих і хронічних захворювань шкіри.

Широкий ассртімент продукції, протоколи та програми допомагають підтримувати результати терапевтичних процедур і забезпечують ефективний щоденний догляд за шкірою і захист від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Доктор Зейн Обаджі привніс більше 35 років досвіду в свою освітню програму. Шляхом проведення лекцій, вебінарів і тренінгів, лікарі і спеціалісти по догляду за шкірою дізнаються про його нові інноваційні протоколи і керівництва для лікування хронічних захворювань шкіри, а також створення і підтримання здорової шкіри.