ZO® SKIN HEALTH CIRCLE

Професіоналам

Під керівництвом доктора Зейна Обаджі, ZO® Skin Health, Inc. розробила широкий спектр лікувальних процедур для всіх пацієнтів, незалежно від стану шкіри, віку, статі чи етнічної приналежності. На основі останніх досягнень в області технології терапії шкіри – унікальних систем доставки, біоінженерних комплексів і ексклюзивних рецептур – засоби та протоколи домогають лікарям забезпечувати своїх пацієнтів доглядом, що надає здоров'я шкірі.

 

Приєднуйтесь до команди лікарів-партнерів! Та забезпечуйте своїх пацієнтів професійними рішеннями догляду за шкірою та терапією, щоб досягти здоров'я шкіри.

  

 

Оптимізовані для лікування широкого спектру гострих і хронічних захворювань шкіри.

Широкий ассртімент продукції, протоколи та програми допомагають підтримувати результати терапевтичних процедур і забезпечують ефективний щоденний догляд за шкірою і захист від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Доктор Зейн Обаджі привніс більше 35 років досвіду в свою освітню програму. Шляхом проведення лекцій, вебінарів і тренінгів, лікарі і спеціалісти по догляду за шкірою дізнаються про його нові інноваційні протоколи і керівництва для лікування хронічних захворювань шкіри, а також створення і підтримки здорової шкіри.