ZO® SKIN HEALTH CIRCLE

Пацієнтам

Під керівництвом доктора Зейна Обаджі, ZO Skin Health, Inc. розробила широкий спектр лікувальних процедур для всіх пацієнтів, незалежно від стану шкіри, віку, статі чи етнічної приналежності. На основі останніх досягнень в області технології терапії шкіри - біотехнологічних комплексів, компонентів рослинних стовбурових клітин і систем доставки різноманітного терапевтичного призначення - ці продукти і програми були оптимізовані для ваших конкретних потреб.

 

Інноваційна наука для здорової шкіри

Компанія ZO Skin Health, Inc. визначила нові біо-інженерні комплекси та рослинні компоненти стовбурових клітин, антиоксиданти для того, щоб створити унікальні композиції в мульти-терапевтичних системах доставки, не доступні до цих пір.

 

Продукти, протоколи і процедури надаються виключно медичними фахівцями з догляду за шкірою для широкого кола тимчасових і хронічних захворювань шкіри.

Широкий асортимент продукції, протоколи та програми допомагають підтримувати результати терапевтичних процедур і забезпечують ефективний щоденний догляд за шкірою і захист від шкідливого впливу навколишнього середовища.