ZO® SKIN HEALTH CIRCLE

Продукти, протоколи і процедури надаються виключно медичними фахівцями з догляду за шкірою для широкого кола тимчасових і хронічних захворювань шкіри.

Протягом більше трьох десятиліть, доктор Зейн Обаджі дає визначення поняттю здоров'я шкіри і розробляє косметичні процедури і програми, які можуть створити по-справжньому здорову шкіру. Тепер, із введенням ZO® Medical products, наступне покоління терапевтичних косметичних продуктів і процедур доктора Обаджі поставляється виключно через медичних фахівців з догляду за шкірою.

 

ZO® Медичні Терапевтичні Рішення

Продукти, протоколи і процедури надаються виключно медичними фахівцями з догляду за шкірою для широкого кола тимчасових і хронічних захворювань шкіри.

 

Передові Рішення для Здоров'я Шкіри

Під керівництвом доктора Зейна Обаджі, ZO® Skin Health, Inc. розробила широкий спектр лікувальних процедур для всіх пацієнтів, незалежно від стану шкіри, віку, статі чи етнічної приналежності. На основі останніх досягнень в області технології терапії шкіри - біотехнологічних комплексів, компонентів рослинних стовбурових клітин і систем доставки різноманітного терапевтичного призначення - ці продукти і програми були оптимізовані для ваших конкретних потреб.

 

ZO® Визначення Справді Здорової Шкіри

  • Гладка
  • Сильна
  • Пружна
  • Рівного тону
  • Зволожена
  • Без порушень

Тільки справжні ZO Медичні терапевтичні товари для догляду за шкірою розповсюджуються через уповноважені лікарняні практики або призначеного міжнародного партнера. ZO Skin Health, Inc. не надає права використовувати ZO Medical products без керівництва з боку ліцензованого лікаря або медичного фахівця.